• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

           DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ!

Sitemiz 30 EKİM 2012 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.Amacımız gelişen teknoloji çağında köyümüzün ve köylümüzün bu sanal alemde kendine yer edinebilmesidir.

Köyde yaşayan,diğer köy ve diyarlarda yaşayan ya da geçici olarak gurbette bulunan tüm köylülerimizin bu teknolojiden faydalanarak birbirleriyle hasbihal edebilmeleri,birbirlerinden haberdar olabilmeleri,köy hasretini giderebilmeleri,birlik ve beraberliğimizi tesis etmek ve daha da kuvvetlendirmek, sevinçlerimizi paylaşarak çoğaltmak,acılarımızı ise paylaşıp azaltmak için böyle bir teşebbüste bulunduk.

Bunun yanında köyümüzün güzelliklerini,ürünlerini,örf ve adetlerini,gelenek ve göreneklerini tanıtmayı ve gelecek nesillere aktarılmasını hedefledik.

Birkaç arkadaş bu duygu ve düşüncelerle sitemizi kurduk ve geliştirmeye,zenginleştirmeye gayret ediyoruz.Bundan sonra bu site sadece bizim değil tüm köylümüzün eseridir.

Ben Kırtık'lıyım,bu köyde doğdum, büyüdüm bu köyün suyundan içtim, ekmeğinden yedim, havasından teneffüs ettim ya da benim bu köyde hısım akrabam var, kan bağım var, gönül bağım var, benim bu köye vefa borcum var diyen tüm köylülerimiz; sitemize üye olarak sevinçlerini,hüzünlerini,düğün sünnet vs. fotolarını,vidolarını, kendi yazdıkları şiir,makale vb.yazıları,ilgi çeken anılarını, tarihi bilgileri, eski adetleri, köyümüzü ilgilendiren haber, kanun, bilgi ya da hoşunuza giden fıkra, güzel söz vs. duyulmasını, bilinmesini istediğiniz, köylümüz adına fayda gördüğünüz her şeyi kendiniz yükleyip sitemize destek verebilirsiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle; özellikle bilgisayar kullanmasını bilen genç kerdeşlerimiz başta olmak üzere, sitemizden haberdar olan her köylümüzün en azından sitemize üye olarak bu hayırlı işe katkıda bulunmasını arzu ediyor ve sitemizin hayırlara vesile olmasını Allah'tan temenni ediyorum..
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret43773
Üyelik Girişi
GÜZEL SÖZLER
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 6°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.28855.3097
Euro5.98446.0084
Saat
Takvim